Seminář „Bezpečná školní družina“

Seminář „Bezpečná školní družina“

Na včerejším online semináři „Bezpečná školní družina“ se zaregistrovalo více než 100 účastníků z celé České republiky. Naše semináře jsou zaměřené na sdílení praktických zkušeností, které jsme získali během deseti let práce ve školním sektoru. Diskutujeme o konkrétních výzvách a problémech, které školy řeší, místo abychom se omezovali pouze na teoretické přístupy k tomu, jak by věci měly být.

Přístupy a řešení Asociace bezpečná škola jsou vždy aplikovány přímo na reálné situace, s jakými se školy setkávají. Pozitivní reakce účastníků na náš seminář nás velmi těší. Naše semináře nejsou řízeny aktuální napjatou situací nebo nedávnými událostmi, které mohly vyvolat paniku mezi vzdělávacími institucemi.

Nabízíme semináře nejen online, ale jsme připraveni je pořádat přímo ve vaší škole. V případě jakýchkoli dotazů ohledně seminářů nás neváhejte kontaktovat emailem nebo telefonicky.

Fotogalerie: