Air Cleaner – řešení čistého vzduchu na školách

Společnost HDT impex s.r.o., člen Asociace bezpečná škola, vyrábí profesionální sterilizátor vzduchu, který spolehlivě ničí všechny viry, plísně a bakterie.

Přístroj pomocí ventilátoru nasává okolní vzduch do speciální komory opatřené germicidním UV-C světelným zdrojem. Dochází k ozařování mikroorganismů v proudícím vzduchu a ty jsou zcela zahubeny. UGO (ultrafialové germicidní ozařování) je dezinfekční metoda, která používá ultrafialové UV-C záření s krátkou vlnovou délkou pro efektivní destrukci nukleových kyselin a narušení DNA mikroorganismů.V důsledku UV-C záření jsou veškeré patogeny zničeny a znemožní se replikace jejich genetické informace, zabrání se tak zároveň jejich případnému množení. Použití germicidních lamp je jednou z nejúčinnějších metod sterilizace a dezinfekce.

Sterilizátory vzduchu Air Cleaner jsou určené pro použití v interiéru. Bezpečně vyčistí vzduch ve společných prostorách, v třídách a družinách, ordinacích, v tělocvičnách. Technické vlastnosti použitých UV-C trubic garantují renomovaní výrobci světelných zdrojů.

 

Reportáž z předání zařízení Air Cleaner ISŠTE v Sokolově:

 

 

Nabídka pro školská zařízení

ABŠ ve spolupráci s členem asociace společností HDT impex s.r.o. připravila speciální promo ceny, které jsou výhradně určeny pouze pro školy a školská zařízení, zřízené dle Zákona č. 561/2004 Sb. Zákon o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon).

Smyslem akce je instalace zařízení ve školských zařízení jako prevence ochrany zdraví dětí a zaměstnanců školy v boji proti nemoci COVID 19. Prodej sterilizátoru Air Cleaner a technické poradenství za speciální ceny pro školství zajišťuje společnost HDT impex s.r.o. Montáž, provoz a servis si zajišťuje školské zařízení.

Pokud máte o tyto zvýhodněné ceny zájem, je potřeba odeslat váš požadavek na tento email: info@asociacebezpecnaskola.cz

Zpětně obdržíte slevový kód, který uplatníte při nákupu zařízení zde.