MŠMT pořádá panelovou diskusi Digitalizace vzdělávání a kybernetická bezpečnost dětí

MŠMT pořádá panelovou diskusi Digitalizace vzdělávání a kybernetická bezpečnost dětí

Panelovou diskusi pořádá Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) ve spolupráci s Národním úřadem pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB). Panelová diskuse by měla přispět ke zvýšení preventivního působení i všeobecného povědomí o důležitých tématech online vzdělávání i kybernetické bezpečnosti a ke zvyšování digitálních kompetencí.

Online panelová diskuse je rozdělena na dvě části a uskuteční dne 22. března 2021 od 10:00 hodin.

 

10:10 – 11:20  PANEL: Online výuka a bezpečnost

Cílem je upozornit všechny pracovníky ve vzdělávání a prevenci, učitele i ředitele škol na hlavní problémy spojené s online výukou z hlediska bezpečnosti, nabídnout jim doporučení a představení nástrojů i materiálů metodické podpory  NÚKIB a MŠMT.

11:30 – 12:15  PANEL: Online výuka, její bezpečnost a rodiče

Cílem je upozornit rodiče i každého z nás na nebezpečí, kterému jsou děti vystaveny nejen během online výuky, a především jim srozumitelným jazykem vysvětlit, na co si mají dát pozor.

Celý program můžete zdarma sledovat online na YouTube kanále Národního pedagogického institutu ČR na odkaze https://youtu.be/xYnHZlWeIuY.

Bližší informace a podrobný popis naleznete na portále edu.cz

 


Ke stažení soubor PDF:
Pozvánka_22_3_Digitalizace vzdělávání a kyberbezpečnost dětí