Untitled

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Profesní konference dne 04.10.2022 na téma: Je a bude bezpečno?

4. října od 10:00 do 17:00

Seznamte se s nejnovějšími trendy i reálnými hrozbami a s názory těch nejpovolanějších. Je čeho se bát? Na co je dobré se připravit včas? Kde získávat relevantní informace?

Dne 4.10.2022 od 10:00 hodin

v budově Cevro Institut, z.ú., Jungmannova 28/17, Praha 1

pořádá Český klub bezpečnostních služeb pod záštitou ing. Jaroslava Salivara – člena správní rady VSCI a ředitele Centra bezpečnostních studií a dále ing. Zdeňka Nytry – senátora Parlamentu ČR, odbornou konferenci, kde na aktuální bezpečnostní témata budou hovořit a diskutovat přední odborníci ze státního i komerčního sektoru.

Vstupné pro nečlena ČKBS: 1.500 Kč včetně DPH / 1 osoba
Vstupné pro člena ČKBS a studenty VSCI: zdarma

Přihlásit se můžete na webu ČKBS nebo na e-mail adrese: tajemnik@ckbs.cz

Asociace bezpečná škola děkuje ČKBS za pozvání a možnost vystoupit na odborné konferenci. Představíme téma ochrany škol jako měkkého cíle. Posluchače z odborných kruhů seznámíme se současnými trendy v ochraně škol a aplikací normy ČSN 73 4400, která prevenci kriminality ve školách řeší.

V současné době máme analyzovány školy po covidové době a ta nepřispěla ke snížení rizik útoků ve škole. Dva roky mimo řádnou školní docházku se projevují nejen na schopnosti sociální adaptace, ale také zvýšeným počtem vzrůstající agrese ze stran žáků a rodičů.

Seznámíme také s novým seminářem, který přinášíme do jednotlivých škol v Karlovarském kraji.

 

 

Podrobnosti

Datum:
4. října
Čas:
10:00 do 17:00