Untitled

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Neveřejné 19. zasedání Poradního sboru pro situační prevenci kriminality

2.11.2017 od 9:00 do 11:00

Asociace bezpečná škola je pozvána k neveřejnému 19. zasedání Poradního sboru pro situační prevenci kriminality. Cílem neveřejného zasedání je směrování ochrany škol pro příští období v kontextu současné situace a současného stavu školských zařízení. ABŠ jako jediná organizace v ČR má v současné době nasbírány referenční vzorky stovek školských subjektů napříč ČR z auditů bezpečnosti. Referenční vzorky a výstupy plně korespondují s požadavky platné ČSN 73 4400 a metodikou k ochraně škol, již je ABŠ spoluautorem. Díky tomu je poradní hlas Asocicace bezpečná škola důležitou součástí tohoto neveřejného zasedání.

Neveřejné 19. zasedání Poradního sboru pro situační prevenci kriminality, které se tentokrát uskuteční jako výjezdní v Základní škole v Neveklově u Benešova. Jednání Poradního sboru se bude konat ve čtvrtek 2. listopadu 2017 od 09.00 hod. ve sborovně Základní školy J. Kubelíka, ulice Školní č. 301 v Neveklově. Jednání Poradního sboru bude trvat přibližně do 11.00 hod.

Program:

1)    Kontrola plnění úkolů z minulého zasedání – JUDr. T. Koníček, OBPPK MV

2)    Problematika bezpečnosti škol ve světle Asociace bezpečná škola – prezident ABŠ Ing. Libor Sladký

3)    Praktická ukázka auditované školy

4)    Různé

5)    Diskuse a závěr

Organizační záležitosti k zasedání Poradního sboru zajišťuje Asociace bezpečná škola. Potvrzení Vaší účasti zasílejte, prosím, v termínu nejpozději do 26. října 2017, na e-mail: tatjana.elznicova@mvcr.cz.

S pozdravem
Mgr. David Chovanec v. r.
ředitel odboru bezpečnostní politiky a prevence kriminality MV ČR

Podrobnosti

Datum:
2.11.2017
Čas:
9:00 do 11:00