Načítám Akce

« Všechny Akce

• akce již proběhla.

Bezpečný provoz a údržba školy II

24.11.2022 od 9:00 do 14:00

Jaká pravidla jsou nezbytná pro bezpečný provoz školy– minimum pro školníky, vrátné a správce škol.

Kurz on-line pořádá Seminária

Úvodem
Na školy jsou z hlediska bezpečného provozu kladeny vysoké požadavky. Nicméně správci škol, školníci a pracovníci vrátnic často nemají k dispozici aktuální informace ani praktické znalosti, co vše a jak řešit. Náš kurz jim poskytne komplexní znalosti pro každodenní pracovní činnosti, ale i pro řešení mimořádných situací. Ověřte si, zda je organizačně a technicky vaše škola připravena, a zjistěte, kde je třeba zajistit nápravu.

Termín od – do
23. 11. 2022 | 9:00 – 11:00 | 12:00 – 14:00
24. 11. 2022 | 9:00 – 11:00 | 12:00 – 14:00
25. 11. 2022 | 9:00 – 11:00 | 12:00 – 14:00

Přednáší
Ing. Libor Sladký
Tomáš Fencl

Zaměření
Zajištění bezpečného provozu školy souvisí s řadou organizačních, technických a bezpečnostních opatření, která je potřeba v rámci školy dodržovat. Nejde jen o nutné opravy školy a funkční vrátnici, protože požadavky jsou dnes mnohem širší.

V rámci kurzu zjistíte, kde začíná a kde končí odpovědnost školy za bezpečnost žáků a zaměstnanců. Pochopíte, jak má dnes fungovat vstup do školy, jaká všechna zařízení musí procházet pravidelnými revizemi a jak se starat o technická zařízení dle zcela nového zákona.

Koho oslovíme
Kurz Bezpečný provoz a údržba školy je určen pro zaměstnance škol, kteří zajišťují ochranu majetku a osob a provoz technických zařízení, tedy pro všechny správce školních budov, školníky, zaměstnance vrátnic, hospodáře a další nepedagogické pracovníky.

1) Online seminář: středa, 23. 11. 2022

Bezpečná škola
• Bezpečnost školní budovy
• Prevence kriminality a prevence rizikového chování – požadavky Ministerstva vnitra a Policie ČR