Brutální útok na dívku v Ústí. Vrstevnice jí šlapala na hlavu, okolí se smálo

Surové napadení mladé dívky její vrstevnicí vyšetřují policisté v Ústí nad Labem. Páchanému násilí přihlížela skupina několika dalších mladistvých, z nichž někteří útočnici podporovali a vše si nahrávali na video. Brutální záběry několik hodin kolovaly na sociálních sítích.

Začátek záznamu ukazuje dvě dívky stojící proti sobě. Po chvíli dostává napadená dívka facku a pomalu ustupuje. Neustále opakuje, že se neumí prát. Nakonec ji útočnice srazí na zem, v tu chvíli pro ni začíná skutečná hrůza.

Dívka leží na zemi a opakovaně dostává rány pěstí a kopance do břicha, hrudníku, hlavy i obličeje, k tomu ji útočnice tahá za vlasy nebo šlape na hlavu.

„Moc mě to bolí,“ naříká dívka. „A jak moc, chudinko,“ ptá se ironicky agresorka. „Ne, ty prostě umřeš,“ přidává později.

Napadená leží na zemi, pláče a prosí o pomoc. Místo ní však kolem sebe slyší především posměch a povzbuzování přihlížejících, kteří otřesnou scénu natáčejí.

 

video/foto: Facebook.com/Ústečáci

 

Případem se již zabývá policie
Video zachycující útok na mladou dívku má již k dispozici Policie ČR a případem se zabývají kriminalisté.

„Zahájili jsme úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu pokusu ublížení na zdraví a výtržnictví,“ píší na twitterovém účtu.

Zdroj: https://www.idnes.cz/usti/zpravy/usti-divka-napadeni-nasili-socialni-site-video.A230130_161907_usti-zpravy_anm

Vypátrali jsme brutální agresorku z Ústí

Patnáctiletá Rozálie vypadá jako neviňátko. Přesto dokázala bez přestání sedm minut kopat do ležící kamarádky, která prosila, ať ji nechá. Brutální napadení v zámeckém parku v Ústí nad Labem je jedním z nejdrsnějších útoků za poslední roky. „Zasloužila si to,“ vysvětluje útočnice, kterou reportéři MF DNES jako první vypátrali.

„Byla to moje nejlepší kamarádka a začala mi nadávat, že šlapu s Němcema. Tak jsem ji začala mlátit. Zasloužila si to,“ vysvětluje až překvapivě ochotně patnáctiletá Romka Rozálie K., která bydlí nedaleko od místa incidentu.

Dvacet kopů do hlavy, šlápnutí na hlavu. Kopance do břicha, do holení. „Ona má teď nastoupit do dětského domova, nechodila do školy, měla absenci,“ popisuje dívku její kamarád, který žije v ghettu v Krásném Březně, čtvrti Ústí nad Labem. „Už před týdnem ji chtěla zbít,“ doplňuje druhý.

Zdroj: https://www.idnes.cz/usti/zpravy/usti-nad-labem-divka-napadeni-nasili-agresorka.A230131_082526_usti-zpravy_vajo

 

Další příspěvky ke čtení:


Sdílej školníka a ušetříš, radí studie. To jde jen těžko, oponují ředitelé
V úvodu tohoto článku si prosím nejprve přečtěte vyjádření, které zpracoval JUDr. Tomáš Koníček, spolupracovník ABŠ a nezávislý bezpečnostní expert: S velkým zájmem jsem si přečetl ...
Čtěte více...
V Mýtě vraždil student, který umístil výbušninu ve škole, uvedla policie
Vražda muže ve Vysokém Mýtě a umístění výbušného systému ve škole v Pardubicích mají stejného pachatele. Je jím 19letý student, který se pak otrávil a ...
Čtěte více...
Ohlédnutí za seminářem v Nesuchyni 2022
Ve dnech 3. a 4.11.2022 proběhl v Nesuchyni seminář na téma „Aktuální hrozby optikou Středočeského kraje, prevence především“, pořádaný Krajským úřadem Středočeského kraje, odborem bezpečnosti ...
Čtěte více...
Útok v škole sekerou: Každý páchateľ pred činom vysiela varovné signály. Učitelia ich musia vedieť rozoznať
Iba pred vyše dvomi týždňami policajti zabránili útoku sekerou v škole v Gelnickom okrese, no a vo štvrtok ráno v Novákoch útočil sekerou ďalší študent, ...
Čtěte více...
Student na Slovensku napadl spolužačku. Udeřil ji sekerou do čela
Student střední školy ve slovenské obci Nováky napadl ve čtvrtek 2.11.2022 spolužačku. Na začátku vyučování na ni zaútočil sekerou a udeřil ji do čela. Zranil ...
Čtěte více...