Oznámení o zrušení semináře: Agrese rodičů a žáků jako bezpečnostní riziko pro školu

Vážení kolegové, přihlášení účastnící a lektoři,

v souvislosti s nárůstem nemoci COVID-19 a nastavením bezpečnostních pravidel pro pořádání semináře jsme oslovili účastníky a lektory, aby nám znovu potvrdili svoji účast.

V současné době velká část účastníků zrušila svoji účast, příkladem posluchači a lektoři ze složek PČR (ti nedostali povolení) a celá řada pedagogů v obavě, aby nepřinesli do škol coronavirus. Z obavy před nákazou nebo karanténou zrušili účast i někteří klíčový lektoři.

Po dohodě s kolegy z Ministerstva vnitra Odborem Prevence kriminality, RUŠÍME vzhledem k situaci celý seminář, zatím bez náhradního řešení.

Všem přihlášeným účastníkům rozešleme jako asociace bezplatně materiály, které měli posluchači na semináři obdržet. Pokud se situace s Covidem-19 nezmění, budeme organizovat celý seminář ve virtuálním prostoru jako webinář. O něm budeme včas informovat.

Ing. Libor Sladký
prezident Asociace bezpečná škola