ČT – Reportáž k dotačnímu titulu Zabezpečení škol a bezpečnostního posouzení

V letošní roce je možné do 20.prosince požádat o dotační titul. Součástí titulu je bezpečnostní analýza a nastavení bezpečnostních plánů.  Asociace bezpečná škola se na realizaci titulu podílí již v letošním roce pro celou řadu zřizovatelů škol napříč Českou republikou.

Pro vlastní analýzu ohroženosti připravila softwarový nástroj, který plně koresponduje se zadáním dotace a maximálně zjednodušuje práci při analýze.  Preventisté Městských policií, měst a kraje by po jednodenním zaškolení byli schopni si analýzy ohroženosti dělat na svých objektech sami. Objekty myslíme jakýkoliv objekt zařazený do kategorie „měkkého cíle“.

Sw nástroj naleznete zde: https://www.asociacebezpecnaskola.cz/2019/10/18/softwarove-reseni-abs-vyhodnoceni-ohrozenosti-mekkeho-cile-2020/

 

Reportáž ČT  naleznete zde: https://prevencekriminality.cz/reportaz-o-zabezpeceni-skol/

 

Jsme připraveni vám s dotačním titulem pomoci. Dále zaškolíme uživatele našeho SW řešení.