Školení a semináře

Asociace bezpečná škola pořádá semináře a školení se zaměřením na obsáhlou tématiku bezpečnosti měkkých cílů ve školských zařízeních. Zkušení lektoři z oblasti bezpečnosti měkkých cílů, psychologie, legislativy, elektronických a zámkových systémů odborně proškolí všechny účastníky.

Nabídka a zaměření jednotlivých školení se bude postupně rozšiřovat. Zájemci z širokých řad zainteresovaných lidí v dané problematice si mohou vybrat zaměření a úroveň dle vlastních potřeb daného zařízení. Rádi poradíme a vysvětlíme potřebné detaily vhodné pro správný výběr zaměření daného školení.

Své dotazy ke vzdělávacím programům směřujte na info@asociacebezpecnaskola.cz; tel: +420 731 441 861. Další školení a semináře budou postupně doplňovány.