Načítám Akce

« Všechny Akce

• akce již proběhla.

Seminář: Aplikace technických norem v oblasti prevence kriminality

5.4.2017 od 9:00 do 17:00

Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví ve spolupráci s Odborem bezpečnostní politiky a prevence kriminality Ministerstva vnitra a Asociací technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm, z. s., pořádají seminář:

Aplikace technických norem v oblasti prevence kriminality

Ve středu 5. dubna 2017 v sále č. 88 budovy MV Letná

Na semináři, který bude věnován praktickému využití technických norem v oblasti prevence kriminality se seznámíte zejména se způsobem, jak vám tyto normy mohou pomoci při vaší práci. Také se dozvíte o zásadách procesu tvorby norem a o možnostech zapojení do této činnosti.

Seminář bude zaměřen zejména na specifika ochrany měkkých cílů, jako jsou například školy a nemocnice.

Registrovat se můžete již nyní (počet účastnických míst je omezen) u paní Veroniky Fáberové na e-mailu: faberova@doverville.cz, která Vám také ráda zodpoví všechny Vaše dotazy na čísle 602 329 125.

Asociace bezpečná škola zde vystoupí v samostatném bloku, kde prezentuje vzorové řešení škol města Kraslice.

Program ke stažení:

Pozvanka_program – Seminář CEN 325