Seminář naučí, jak správně zabezpečit školu

Akce je určena pro pedagogické a nepedagogické pracovníky, manažery prevence kriminality a další osoby působící v oblasti prevence kriminality. Účast je bezplatná a přihlašovat se lze do pátku 8. prosince.

Akci pořádá odbor bezpečnosti a krizového řízení Krajského úřadu Karlovarského kraje ve spolupráci s Asociací bezpečná škola, odborem bezpečnostní politiky a prevence kriminality Ministerstva vnitra ČR a Policií ČR. Jedná se o vstupní seminář projektu „Bezpečná škola“, který bude v rámci prevence kriminality realizovat Karlovarský kraj v roce 2018.

Účastníci během akce získají informace o novinkách v oblasti ochrany a zabezpečení škol, seznámí se s principy řízení bezpečnosti školských zařízení dle platné normy a související metodiky a budou upozorněni na nejčastější chyby. Chybět nebude ani příspěvek zaměřený na psychologii pachatele a varovné signály ve škole. Zájemci, kteří by se chtěli semináře zúčastnit, přihlašte se prostřednictvím e-mailu:  nela.mudrova@kr-karlovarsky.cz

Zdroj: Krajské listy Karlovarského kraje